קולות קוראים

כותבים למגירה? רוצים לנסות את כוחכם בכתיבת סיפורים קצרים על מדע, מדענים ומה שביניהם? עכשיו אתם יכולים להשתתף בתחרות "עת המדע, עט למדע" של מכון דוידסון לחינוך מדעי ולקבל הזדמנות לזכות בפרס כספי ובתהילת עולם.

התחרות מיועדת לכל הכותבות והכותבים אוהבי המדע. תחת הנושא "מהפכות במדע" אנו מחפשים סיפורים שעוסקים במדע, מדענים או בעשייה המדעית בנקודות המפתח שבהן המציאות המוכרת לנו השתנתה. זאת ההזדמנות שלכם ללוות את דרווין במסע על הביגל, לרצף את הגנום, לחשוף את מאחורי הקלעים של גילוי האנטיביוטיקה, לספר על חוקרים שעומדים לפני פריצת דרך ועוד כהנה וכהנה, כיד הדמיון הטובה. נקבל הכול – ובלבד שהמדע יהיה אמיתי.

בתחרות ישתתפו אך ורק סיפורים מקוריים שטרם פורסמו בכל דרך (מודפסת או אלקטרונית). כל משתתף רשאי להגיש סיפור אחד בלבד, באורך של עד 5,000 מילה לפי ספירת המילים במעבד התמלילים וורד. על הסיפורים להיכתב בעברית בלבד. הזוכה יקבל/תקבל פרס כספי של 2,000 שקל, שיחולק במהלך תחרות הכישרונות S-Factor, והסיפור יפורסם באתר "גחלילית" של מכון דוידסון.

התחרות מתקיימת להנצחת פועלו של חנן בר און ז"ל, לשעבר סגן נשיא מכון ויצמן למדע, ואיש מחשבה מעמיק ומקורי.

 

למי:

לקהל הרחב, חובבי מדע, רוח ותרבות המתעניינים בהרצאות ובסיפורים אישיים בכל הגילאים

מתי:

המועד האחרון להגשת הסיפורים: 15 בפברואר 2020 בשעה 23:59. הזוכה יוכרז בתחרות S-Factor 2020 שתתקיים ב-1 באפריל 2020 במכון ויצמן למדע                                                                                     

איפה:

הזוכה יוכרז בתחרות S-Factor 2020 שתתקיים ב-1 באפריל 2020 באולם סלע, מכון ויצמן למדע

כמה:

ההשתתפות בחינם, אך מותנית בהרשמה מראש

איך:

את הסיפורים יש לשלוח בדואר אלקטרוני לכתובת editor@weizmann.ac.il. יצורף כנספח (attachment) לדואר האלקטרוני, כקובץ doc, docx או rtf. בגוף המכתב ירשמו המחברים את פרטיהם האישיים כדלקמן: שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר, כתובת דואר אלקטרוני, מספר(י) טלפון. הסיפורים יועברו לשופטים בקבצים ממוספרים, ללא פרטים מזהים

עוד על התוכנית

אנא קיראו בעיון את תקנון התחרות! שליחת סיפור לתחרות פירושה הסכמה מלאה לתקנון.

הנהלת מכון דוידסון לחינוך מדעי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי התחרות והפרס על פי שיקול דעתה ובלי להודיע על כך מראש.

לפרטים נוספים: editor@weizmann.ac.il

נסגר ב - 15.02.2020

✓ נושא פרסים
ללא פרסומים בעיתונות
ללא אירועים פומביים